start sklep on-line kontakt o firmie nadruk usługi CNC opakowania na wymiar zaloguj
Koszyk - sklep internetowy z opakowaniami gama-pack pudełka na każdy wymiar

Polityka prywatności

Polityka prywatności danych użytkownika strony

1. Niniejsza strona NIE WYKORZYSTUJE stałych plików cookies.

2. Dane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny są przechowywane w tzw. sesjach (z wykorzystaniem pliku cookies - sesyjnego - jest to plik tymczasowy zawierający określony czas trwania sesji).

3. Operatorem serwisu jest firma gama-pack, ul. Kolejowa 22, 73-115 Dolice nip: 536-000-75-38

4. Operator serwisu przechowuje dane osobowe osoby rejestrującej się na stronie, po akceptacji regulaminu strony. Podstawowe dane osobowe użytkownika strony to adres e-mail oraz hasło dostępu. Adres e-mail oraz hasło służą do późniejszego logowania na stronie (stwierdzenia tożsamości osoby). Firma gama-pack wymaga podania dodatkowych danych użytkownika takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, miejscowość, numer telefonu kontaktowego - na podstawie tych danych firma gama-pack może realizować swoje usługi (wysyłanie zamówienia do klienta).

5. Firma gama-pack traktuje dane osobowe klienta jako dane poufne.

6. Firma gama-pack nie udostępnia danych osobowych klientów (z wyłączeniem przekazania danych osobowych w formie listu przewozowego, potwierdzenia nadania, bądź innego dokumentu stwierdzającego wysłanie przesyłki)

7. Firma gama-pack nie wysyła wiadomości e-mail z reklamami oraz ofertami handlowymi, bez wyrażenia zgody przez użytkownika.

8. Użytkownik może wyrazić zgodę na otrzymywanie reklam w postaci wiadomości e-mail, przez zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych rozumie się odznaczenie chceckbox'a "newsletter" w chwili rejestracji.

9. Serwis wysyła automatyczne wiadomości e-mail z informacjami o: przyjęciu nowego zamówienia złożonego przez użytkownika; zmianie statusu zamówienia; informacją o nadaniu paczki; informacją o fakcie realizacji całego zamówienia; przypomnieniem o zapłacie za fakturę terminową.

10. Użytkownik ma prawo wglądu w swoje dane osobowe.

11. Użytkownik ma prawo usunięcia swoich danych osobowych.


O FIRMIE
KONTAKT
WSZYSTKIE ROZMIARY
JAK SKŁADAĆ PUDEŁKA?
WYSYŁKA I ZWROTY
KOSZT DOSTAWY
RABATY
OFERTA DLA FIRM
REGULAMIN SKLEPU
POLITYKA PRYWATNOŚCI
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH