sklep on-line kontakt o firmie nadruk usługi CNC opakowania na wymiar zaloguj
Koszyk - sklep internetowy z opakowaniami gama-pack pudełka na każdy wymiar


Szukasz opakowań? - dobrze trafiłeś!

Zamów opakowania on-line!

Skorzystaj z naszej oferty - przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę na opakowania, bardzo duży wybór opakowań fasonowych, klapowych oraz multimail w bardzo atrakcyjnych cenach. Już od 299zł oferujemy darmową dostawę, od 199zł udzielamy pierwszych upustów cenowych.

Prowadzisz firmę - potrzebujesz opakowań?

Skontaktuj się z naszym biurem - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę atrakcyjnych (stałych) upustów. Licząc się z tym, że czas jest najważniejszy oferujemy odroczony termin płatności - Twoje zamówienie zostanie wysłane najszybciej jak to jest możliwe, bez oczekiwania na odnotowanie wpłaty. Użytkownik zarejestrowany jako Firma może wybrać w formularzu zamówienia odroczony termin płatności.

Skorzystaj z nowej platformy sklepu dostosowanej do Twoich potrzeb!

Znalezienie odpowiedniego rozmiaru pudełka nigdy nie było tak łatwe - wystarczy, że podasz rozmiar artykułu jaki chcesz zapakować a nasz system sam zaoferuje Ci odpowiedni rozmiar opakowania (najbardziej zbliżony do pakowanego przedmiotu). Aby skorzystać z wyszukiwarki kliknij lewe menu / zaawansowane. Wystarczy, że podasz tylko jeden wymiar - a system dopasuje najbardziej zbliżone rozmiary.


Najnowsze opakowania w ofercie sklepuO FIRMIE
KONTAKT
WSZYSTKIE ROZMIARY
JAK SKŁADAĆ PUDEŁKA?
WYSYŁKA I ZWROTY
KOSZT DOSTAWY
RABATY
OFERTA DLA FIRM
REGULAMIN SKLEPU
POLITYKA PRYWATNOŚCI
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH